Best Of Life

Hayat zorluklar ve mücadelelerle dolu bir yoldur. Özellikle de geleceği şekillendirme, aydınlatma tutkusuna sahip olan kadınlar için. Bu nedenle tüm kadınlar doyasıya ve mutlu bir yaşam sürmeyi hak ediyor. Mücadele dolu bu yolda kadınların hayatlarını zorlaştırabilecek faktörlerden biri de idrar kaçırma denen durumdur.

İdrar kaçırma kadınların hayat kalitesini olumsuz anlamda etkiler. Kişiler sosyal hayatlarından kendilerini izole etme ihtiyacı hissedebilirler. Aynı zamanda sosyal, iş, özel hayatlarında aksamalar yaşamalarına sebep olabilir. Bunun sonucunda bütün bu etkenler psikolojik olarak depresif hissettirebilir. İyi haber ise artık hayattan tam anlamıyla zevk almanın bir çözümü var! İdrar kaçırma, pelvik organ sarkmasından kaynaklanabilen veya gebeliğin neden olduğu yaygın bir sorundur. Aynı zamanda yaşlanmanın da bir sonucu olabilir.

Bazı hastalar yaşam tarzlarını değiştirerek ve pelvik taban kaslarını güçlendiren egzersizler uygulayarak tedavi edilebilirken, bazı hastalar da ise çözüm cerrahi yöntemlerdir. Ancak bilinen üzere, cerrahi uygulamalar komplikasyon riski taşıyabilir. 

Soranus tüm bu sorunlar için çığır açan bir çözüm sunuyor. Cerrahi uygulamayı daha kolay ve daha az maliyetli hale getirirken, minimal invaziv bir işlemle iyileşme sürecini kısaltır. 

Hayatın en iyisini yaşamayı isteyen ve hak eden kadınlara sesleniyoruz. 

Yaşadığınız zor durum kolay tedavi edilebilen bir hastalıktır. Artık günlük hayatınızda idrar kaçırma ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Haydi, bugün doktorunuza başvurun!

Soranus Ar-Ge A.S
Erzene Mh. Ankara Cd. No: 172/67
Izmir, Turkey
[email protected]